Přednáška BigTrip.cz

14. března 2018

Protože jsme velcí fanoušci BigTrip.cz, nenechali jsme si ujít jejich přednášku v Ostravě. Ještě před naší cestou do Polska jsme si koupili lístky na středu (14. března) a měli jsme naplánovano, abychom se stihli vrátit před termínem. Mamka jim dokonce v práci vytiskla letáky a vyvěšovala je po celé Ostravě.

Vylepování plakátů

Když jsme dorazili na přednášku, přivítali nás samotní Láďa a Káťa Bezďěkovi. Měli pro mě dokonce i překvapení. Za to, že jsem byl první, komu poslali pohled, mi dali velký plakát s jejich fotkou, podpisem a věnováním, což mě strašně potěšilo :-).

Předávání plakátu
Předávání plakátu

Kolem šesté hodiny večer už začlo jejich povídání. Bylo to super! Podělili se s námi o spoustu svých příběhů a vtipných zážitků. Dozvěděli jsme se, jak se jim žilo v jejich autě (Škodovka, kterou si pojmenovali "OKI"), k čemu všemu jejich OKI sloužila, kolik ujeli kilometrů, kolik dní byli na cestě, jaké navštívili země a mnohem více... Ani na chviličku jsem se nenudil. Celá přednáška byla pojata velmi vtipně a smáli jsme se od začátku až do konce . Tři hodiny uplynuly jako voda a klidně bych vydržel až do rána.

Je neuvěřitelné, co vše na svých cestách viděli a prožili. Byla to jedna z nejlepších cestovatelských přednášek, na které jsem kdy byl.