Své stránky jsem začal psát před dvěma lety (když mi bylo 10) a teď jsem si řekl, že už by to chtělo nějaký update. Když měl někdo slabší internet, stránky se mu mohly načítat déle a na některých zařízeních (a v některých prohlížečích) téměř ani nešly prohlížet. Také, když jsem se podíval na svůj starší kód, neměl jsem z něj žádnou radost.
Rozhodl jsem se, že svůj web předělám. Některé změny možná ani nevidíte, ale věřte, že jediná stránka na mém webu nezůstala taková, jaká byla. S přesunem na endoru jsem začal z následujících důvodů:

A teď to hlavní... Jaké změny jsem vůbec udělal?
Články a foto-/videogalerie
Články nyní vypadají úplně jinak. Na levé straně každého článku si můžete přečíst zajímavé informace o dané zemi, dozvíte se aktuální kurz podle české národní banky, aktuální čas, počasí a mnohem více...
Fotogalerie a videogalerie jsou nyní rozděleny. Kromě toho, že mně osobně se to líbí více, tak hlavním důvodem je to, že se všechny fotky nemusí načítat najednou. Což je opět výhoda pro návštěvníky s pomalým internetem. Také si budete moct prohlížet fotky na menších zařízeních. Fotka se automaticky zmenší na velikost vašeho monitoru.
Odběr novinek
Odběr novinek je nyní úplně jiný. Kromě toho, že má modernější vzhled, je nyní také mnohem bezpečnější než dříve.
Scripty a styly
Všechny soubory ze stylů a scriptů byly dány do jednoho. To výrazně zrychlí načítání.
Tři čárky
Kvůli nepřehlednosti a tomu, že se do tří teček na menších zařízeních špatně "trefovalo", jsem tři tečky nahradil třemi čárkami.
Sjednoceny styly
Na starém webu jsem měl několik stylů pro jednu věc. Dejme tomu třeba tlačítko. Na jedné stránce vypadalo nějak na druhé zase jinak... Teď už jsem vše sjednotil.
Nové odkazy
Jedna z méně důležitých změn jsou např. nové odkazy. Pokud jste byli zvyklí na starý odkaz /jar2014.html, nyní jej najdete v nové podobě /Jihoafricka-republika-2014. Nic se však nestane, pokud zadáte i starou verzi odkazu. POZOR! Některé odkazy však fungovat nebudou, protože nyní mají novou příponu, nebo již neexistují (např. evropa-f.html už nefunguje, protože fotogaleie z Evropy již nemá samostatný soubor).